•  
 •  
 •  
 •  

Domáce plniace zariadenia

Malé plniace stanice CNG

Malé plniace stanice (hovorí sa im aj plničky na zemný plyn alebo domáca plnička CNG), sú určené prevažne pre domácnosti alebo malé firmy s menším počtom vozidiel, kde sa nekladie dôraz na rýchlosť plnenia. Kopresory sa vyznačujú kompaktným vyhotovením a jednoduchou montážou. Prevádzka a obsluha týchto zariadení je veľmi jednoduchá a po krátkom zaškolení ju zvládne každý.

Medzi zákazníkmi s malým počtom vozidiel sú obľúbené domáce plničky CNG s výkonom do 10 m3.h-1. Firmy, ktoré aktívne využívajú svoje vozidlá a denne najazdia desiatky až stvky kilometrov (autá taxislužby, pekárenské vozidlá,vysokozdvižné vozíky,...),využívajú kompresory s výkonom 14 m3/h a výkonnejšie. 

Pre tieto malé plniace stanice na zemný plyn (CNG) poskytujeme:

 • dodávku zariadení
  Bezplatne Vám poradíme, ktoré zariadenie je pre Vás vhodné, odporúčame Vám vhodný priestor na umiestnenie. Kompresor Vám po dohode privezieme a namontujeme. Zabezpečíme Vám potrebné revízne prehliadky.

 • servis zariadení
  Na domáce stanice CNG poskytujeme záručný a pozáručný servis. Pre prípad problémov poskytujeme telefonickú podporu, v prípade vážnejších závad k Vám vyšleme servisného technika.

 • dodávku doplnkov
  Pre domáce plničky CNG máme nikoľko rozšírení, ktoré zlepšujú ich vlastnosti. Napríklad pripojením externého zásobníka získate rýchlejšie plnenie svojho vozidla a pripojením ďalšej plniacej hadice, môžete plniť aj dve vozidlá naraz.

Výhodou kompresorov FMQ 2.5 a FMQ 10 je, že sa dajú „stohovať“ – navzájom prepájať a zároveň ovládať z jedného miesta.

Napájanie je z bežného nízkeho tlaku a 230V AC zásuvky. FMQ 10 je osadený 4ks kompresorových modulov. Ak jeden vypadne z dôvodu poruchy, stále bežia ešte 3 a nedôjde k výpadku celej stanice.

Súčasťou každého kompresora je aj plniaca hadica s koncovkou.

Produkty / Domáce plniace zariadenia - foto
Produkty / Domáce plniace zariadenia - foto
Produkty / Domáce plniace zariadenia - foto

Zoznam produktov